fbpx

Урду для дітей

Найкраща навчальна програма Урду для дітей. Урду уроки, відео, пісні, книги та ігри для дітей. Діти з DinoLingo дуже легко вивчать Урду.

dino-xxs img_dinos

Як почати?

Подивитися зразок уроку dinolingo app phone

Вивчайте Урду в будь-який час і в будь-якому місці

Вивчайте Урду на своєму телефоні, планшеті або смарт-телевізорі.

Підписатися

Урду для дітей

DinoLingo є найбільшою у світі програмою для вивчення мови для дітей.

free-sample_video

Уроки Урду

Діти почнуть вивчати Урду як тільки вони почнуть дивитися наші уроки з Урду мови, наповнені мультиками, сюрпризами та повторами. Вивчення Урду для дітей є легким завдяки DinoLingo нагородам за навчання.

3-games.fw

Ігри Урду

Урду ігри для дітей включають в себе різні ігри, такі як знайди пару, клацніть і скажіть слово, колесо слів і вікторини. Ігри спеціально розміщуються після кожного уроку Урду мови для вимірювання прогресу навчання. Урду онлайн-ігри часто рекомендуються експертами при викладанні Урду мови.

culture-book

Історії Урду

Урду історії для дітей включають в себе: байки, легенди, народні казки, класику та популярні історії з усього світу.

vocab-book

Аудіокниги Урду

Бібліотека Урду також має більше 100 Урду аудіокниг для дітей з функціями “читати разом” і “перекласти на англійську мову”, тому діти можуть слухати аудіозаписи цих книг як Урду так і Англійською мовою.

8-storybooks

Книги Урду

Бібліотека Урду книг містить сотні Урду книг для дітей, таких як світові класики, оповідання, казки та основні книжки з малюнками як для початківців, так і для досвідчених учнів Урду мови.

4-flashcards

Картки Урду

Урду картки включають в себе: тварин, кольори, цифри, транспортні засоби, природу, одяг та багато іншого.

Підписатися

Що кажуть батьки

testimonial2

Хайді Б.

Легке навчання Я знайшов ці уроки душевними і привабливими від ДіноЛінго. Мої діти любили динозаврів і так пишалися словами, які вони вивчили. Анімація була дуже симпатичною і все було легко відслідкувати. testimonial1

Паул С.

Швидкі результати Я не міг повірити, як швидко мої дети і я почали вивчати нову мову! Вони почали повторювати нові слова лише через кілька секунд після того, як вони почули і побачили їх на екрані.

Урду для шкіл та вчителів

Урду для дітей – прекрасний інструмент для вчителів, який можна використовувати в класі. Плани уроків, вікторини, робочі таблиці та щоденні доповіді, які легко виконувати, ідеально підходять для дитячого садка та початкової школи.