fbpx

Çocuklar için Vietnamca

Çocuklar için en iyi Vietnamca öğrenme programı. Çocuklar için Vietnamca dersleri, videolar, şarkılar, kitaplar ve oyunlar. DinoLingo ile çocukların Vietnamca öğrenmesi çok kolay.

dino-xxs img_dinos

Nasıl başlayacağım?

Örnek bir ders izleyin dinolingo app phone

Her zaman, her yerde Vietnamca öğrenin

Telefonda, tablette veya smart TV’de Vietnamca öğrenin

Kaydol

Çocuklar için Vietnamca

DinoLingo çocuklar için dünyanın en büyük dil öğrenme uygulamasıdır. free-sample_video

Vietnamca Dersler

Çocuklar animasyonlu çizgi filmler, sürprizler ve tekrarlarla dolu Vietnamca derslerimizi izleyerek hemen Vietnamca öğrenmeye başlarlar. DinoLingo’nun ödüllü Vietnamca dersleri ile çocuklar için Vietnamca öğrenme artık çok kolay.

3-games.fw

Vietnamca Oyunlar

Çocuklar için Vietnamca oyunlarının içinde hafıza eşleme, tıkla ve söyle, kelime çarkı ve sınav gibi oyunlar bulunur. Oyunlar çocukların Vietnamca öğrenme sürecini ölçmek için her Vietnamca dersinin sonrasına stratejik olarak yerleştirilmiştir. Çevrim içi Vietnamca oyunları, Vietnamca öğretiminde uzmanlar tarafından önerilmektedir.

2-songs.fw

Vietnamca Çocuk Şarkıları

Çocuklar için Vietnamca kursunun içinde Vietnamca topraklarından on popüler Vietnamca çocuk şarkısı bulunur. Her şarkı renkli ve eğlenceli bir videoyla gösterilir.

culture-book

Vietnamca Hikâyeler

Çocuklar için Vietnamca hikâyelerin içinde masallar, halk öyküleri, klasikler ve dünyanın dört bir yanından popüler hikâyeler bulunur.

vocab-book

Vietnamca Sesli Kitaplar

Vietnamca kütüphanesinde çocuklar için 100’den fazla Vietnamca sesli kitap bulunur. Bu kitaplardaki “birlikte okuma” ve “İngilizceye çevirme” özellikleri ile çocuklar sesli kitapları hem Vietnamca hem de İngilizce dinleyebilirler.

8-storybooks

Vietnamca Kitaplar

Vietnamca kütüphanesinde yüzlerce Vietnamca çocuk kitabı bulunur. Hem başlangıç seviyesi, hem de ileri seviyedeki Vietnamca öğrencilerine uygun dünya klasiklerine, kısa hikâyelere, peri masallarına ve basit resimli kitaplara ulaşılabilir.

4-flashcards

Vietnamca Bilgi Kartları

Vietnamca bilgi kartlarında hayvanlar, renkler, sayılar, araçlar, doğa, kıyafetler ve çok daha fazlası vardır.

Kaydol

Aileler ne diyor

testimonial2

Heidi B.

Kolay Öğrenme DinoLingo’daki dersler hem çok keyifli, hem de merak uyandırıcıydı. Çocuklarım dinozorlara bayıldı ve kelime öğrendikçe kendileriyle gurur duydular. Animasyonlar çok tatlıydı, her şey kolaylıkla takip edilebilirdi. testimonial1

Paula C.

Hızlı Sonuç Çocuklarımla birlikte ben de çok hızlı bir şekilde yeni bir dil öğrenmeye başladım! Ekranda yeni bir kelime çıktıktan saniyeler sonra kelimeleri tekrarlayabilir hale geldiler.

Okul ve Öğretmenle İçin Vietnamca

Çocuklar için Vietnamca, öğretmenlerin sınıfta kullanabilecekleri harika bir araçtır. Takip etmesi kolay ders planları, sınavlar, çalışma sayfaları ve günlük raporlar anaokul, ilkokul ve ortaokul için idealdir.