fbpx

В’єтнамська для дітей

Найкраща навчальна програма В’єтнамської для дітей. В’єтнамські уроки, відео, пісні, книги та ігри для дітей. Діти з DinoLingo дуже легко вивчать В’єтнамську.

dino-xxs img_dinos

Як почати?

Подивитися зразок уроку dinolingo app phone

Вивчайте В’єтнамську в будь-який час і в будь-якому місці

Вивчайте В’єтнамську на своєму телефоні, планшеті або смарт-телевізорі.

Підписатися

В’єтнамська для дітей

DinoLingo є найбільшою у світі програмою для вивчення мови для дітей.

free-sample_video

Уроки В’єтнамською

Діти почнуть вивчати В’єтнамську, як тільки вони почнуть дивитися наші уроки з В’єтнамської мови, наповнені мультиками, сюрпризами та повторами. Вивчення В’єтнамської для дітей є легким завдяки DinoLingo нагородам за навчання.

3-games.fw

Ігри В’єтнамською

В’єтнамські ігри для дітей включають в себе різні ігри, такі як знайди пару, клацніть і скажіть слово, колесо слів і вікторини. Ігри спеціально розміщуються після кожного уроку В’єтнамської мови для вимірювання прогресу навчання В’єтнамської. В’єтнамські онлайн-ігри часто рекомендуються експертами при викладанні В’єтнамської мови.

2-songs.fw

Пісні дитячі В’єтнамською

Курс В’єтнамської мови для дітей включає в себе десять популярних В’єтнамських дитячих пісень і кожна пісня представлена в барвистому відео.

culture-book

Історії В’єтнамською

В’єтнамські історії для дітей включають в себе: байки, легенди, народні казки, класику та популярні історії з усього світу.

vocab-book

Аудіокниги В’єтнамською

Бібліотека В’єтнамської також має більше 100 В’єтнамських аудіокниг для дітей з функціями “читати разом” і “перекласти на англійську мову”, тому діти можуть слухати аудіозаписи цих книг як В’єтнамською, так і Англійською мовою.

8-storybooks

Книги В’єтнамською

Бібліотека В’єтнамських книг містить сотні В’єтнамських книг для дітей, таких як світові класики, оповідання, казки та основні книжки з малюнками як для початківців, так і для досвідчених учнів В’єтнамської мови.

4-flashcards

Картки В’єтнамською

В’єтнамські картки включають в себе: тварин, кольори, цифри, транспортні засоби, природу, одяг та багато іншого.

Підписатися

Що кажуть батьки

testimonial2

Хайді Б.

Легке навчання Я знайшов ці уроки душевними і привабливими від ДіноЛінго. Мої діти любили динозаврів і так пишалися словами, які вони вивчили. Анімація була дуже симпатичною і все було легко відслідкувати. testimonial1

Паул С.

Швидкі результати Я не міг повірити, як швидко мої дети і я почали вивчати нову мову! Вони почали повторювати нові слова лише через кілька секунд після того, як вони почули і побачили їх на екрані.

В’єтнамська для шкіл та вчителів

В’єтнамська для дітей – прекрасний інструмент для вчителів, який можна використовувати в класі. Плани уроків, вікторини, робочі таблиці та щоденні доповіді, які легко виконувати, ідеально підходять для дитячого садка та початкової школи.