fbpx

Валлійська для дітей

Найкраща навчальна програма Валлійської для дітей. Валлійські уроки, відео, пісні, книги та ігри для дітей. Діти з DinoLingo дуже легко вивчать Валлійську.

dino-xxs img_dinos

Як почати?

 Подивитися зразок уроку dinolingo app phone

Вивчайте Валлійську в будь-який час і в будь-якому місці

Вивчайте Валлійську на своєму телефоні, планшеті або смарт-телевізорі.

  Підписатися

Валлійська для дітей

DinoLingo є найбільшою у світі програмою для вивчення мови для дітей.

free-sample_video

Уроки Валлійською

Уроки Валлійської мови роблять навчання веселим для дітей. Діти почнуть навчатися Валлійської, як тільки почнуть ці уроки дивитися.

3-games.fw

Ігри Валлійською

Валлійські ігри для дітей включають в себе різні ігри, такі як знайди пару, клацніть і скажіть слово, колесо слів і вікторини. Ігри спеціально розміщуються після кожного уроку Валлійської мови для вимірювання прогресу навчання Валлійської. Валлійські онлайн-ігри часто рекомендуються експертами при викладанні Валлійської мови.

8-storybooks

Книги Валлійською

Бібліотека дитячих книг Валлійською – це великий ресурс для дітей, які навчаються або просто практикують Валлійську. Широкий вибір від початківця до просунутого. Валлійські книги для дітей такі як, світові класики, оповідання, казки та книжки з малюнками.

4-flashcards

Картки Валлійською

Надрукуйте 150 Валлійських навчальних карт для дітей в одному файлі PDF. Від тварин та кольорів до автомобілів та багато іншого, ви можете легко завантажувати та друкувати флеш-картки на паперовому форматі. На кожній сторінці розміщено 10 флеш-карт, тобто всього 15 аркушів. Карткові ігри чудово підходять для вивчення Валлійської мови для дітей.

Підписатися

Валлійські відео навчання для дітей

Після перегляду навчальних відео Валлійською мовою кілька разів, більшість дітей починають говорити Валлійські фрази такі як: Привіт як ти? Добре, що це? Це, До побачення, і т.д. на Валлійській мові.

Увагу

Увагу дитини захоплює використання всіх почуттів з симпатичними динозаврами, барвистими анімаціями та музикою, професійно розроблені та сконструйовані спеціально для створення основ для вивчення іноземної мови. Протягом програми Dino Lingo, інструменти та ресурси Валлійського навчання представлені у відповідному віку та в цікавій ігровій формі.

Повторення

Створюючи багату та привабливу середу навчання, діти незабаром почнуть органічний процес вивчення Валлійської мови. Інтеграція техніки повторення сприятиме підвищенню впевненості та взаємодії дитини з кожною Валлійською діяльністю. Спеціально спланований інтервал повторення
викликає розвиток пам’яті, що допомагає дітям говорити Валлійською.

Результати

Dino Lingo використовує метод повного занурення, який дозволяє дітям негайно зануритися в процес навчання Валлійської. Негайно захопивши їхню увагу і використовуючи техніку повторення і вікторини, діти заохочуються і раді розмовляти Валлійською мовою відразу, що ідеально підходить для всіх початківців.

responsive-devices-flat
Комп’ютери, планшети, телефони, смарт-телевізори

Дивіться в будь-який час, в будь-якому місці

Онлайн уроки Валлійської мови, відео, ігри, пісні, історії, книги, друковані аркуші, картки тощо.

Підписатися call-to-action-egg
ЗАРОБИТИ НАГРАДИ

Ігрове навчання

Вивчення Валлійської мови стає веселою пригодою для дітей із системою винагород. Виконуючи Валлійські уроки, ігри та вікторини діти вилуплюють яйця динозавриків і отримують винагороди. Використовуючи необмежену силу дитячої уяви, Валлійські мультфільми розважають і одночасно навчають. Діти вивчають Валлійську, коли вони грають і коли говорять. Валлійський навчальний план включає базовий словник у наступних категоріях: цифри, кольори, харчові продукти, фрукти та овочі, предмети будинку, частини тіла, сім’я, одяг, транспортні засоби, природа, тварини, алфавіт і привітання.

Що кажуть батьки

testimonial2

Хайді Б.

Легке навчання Я знайшов ці уроки душевними і привабливими від ДіноЛінго. Мої діти любили динозаврів і так пишалися словами, які вони вивчили. Анімація була дуже симпатичною і все було легко відслідкувати. testimonial1

Пол С.

Швидкі результати Я не міг повірити, як швидко мої дети і я почали вивчати нову мову! Вони почали повторювати нові слова лише через кілька секунд після того, як вони почули і побачили їх на екрані.

Валлійська для шкіл і вчителів

Програма DinoLingo Валлійської використовується як вдома, так і в школах. Валлійська для дітей є прекрасний інструмент для вчителів, який можна використовувати в класі. Плани уроків, вікторини, робочі таблиці та щоденні доповіді, які легко виконувати, ідеально підходять для дитячого садка та початкової школи.

Про Dino Lingo®

Dino Lingo є найбільшою у світі програмою вивчення мови в дитячій категорії, що пропонує 52 мови. Розроблено компанією Dino Lingo Inc .; Флоридська та Нью-йоркська освітня технологічна компанія. 2010-2019 Всі права захищені.